Obsługa 24/7
Monitoring 24/7
Darmowy Transfer
Ogrodzony
Ubezpieczony
Dozorowany
Myjnia samoch.
2.8 km odległość od lotniska 5 min transfer na lotnisko

Odkryj Parking Alicante Elche na Lotnisku

Odkryj Parking to wiarygodna usługa parkingowa na lotnisku w Alicante-Elche w Hiszpanii, oferująca wygodne i konkurencyjne miejsca parkingowe dla podróżnych.

Cennik

Oferujemy przystępne ceny, które zawsze są cenami końcowymi. Wynajem za 3 dni wynosi od 21 euro, za tydzień od 30 euro, a roczny abonament można zakupić za jedyne 279 euro. Zapewniamy bezpłatną usługę transferu na lotnisko i z lotniska, a także bezpłatne mycie samochodu w ramach abonamentu.

Usługi

Parking odkryj auto Alicante Elche zdjęcie 2

Naszym celem jest umożliwienie podróżnym spędzanie więcej czasu na relaks, a mniej na organizowanie parkingu. Oferujemy obsługę w języku polskim, możliwość transportu samochodu pomiędzy Polską a Hiszpanią, a także możliwość dokonywania rezerwacji i kalkulacji kosztów parkingowych online. Gwarantujemy bezpieczeństwo Twojemu samochodowi dzięki pełnemu ogrodzeniu i asfaltowaniu naszego parkingu, który jest zlokalizowany blisko terminala lotniczego.

Jak dojechać

Dojazd do naszego parkingu jest wyjątkowo zrozumiały, dzięki precyzyjnym współrzędnym GPS, które umieszczone są na naszej stronie (38.2833459, -0.5427518).

Parking odkryj auto Alicante Elche zdjęcie 3 Parking odkryj auto Alicante Elche zdjęcie 4